Czytamy z sercem!
Opublikowane 10 października 2025
0
18
Nasza biblioteka szkolna wzięła udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Czytamy z sercem”, której celem jest promowanie czytelnictwa połączonego z edukacją o sercu – tym prawdziwym, które bije w nas wszystkich!
To niezwykła inicjatywa, łącząca świat literatury z tematyką zdrowia i emocji. Podczas zajęć uczniowie przekonali się, że warto dbać nie tylko o kondycję ciała, ale także o swoje emocje, empatię i dobroć – czyli o serce w każdym znaczeniu tego słowa.
Wspólne czytanie, rozmowy o książkach i emocjach pozwoliły uczniom odkryć, że czytanie naprawdę ma moc – potrafi uspokoić, wzruszyć i sprawić, że nasze serca biją mocniej.
Bo kiedy czytamy z sercem, świat staje się lepszy, a każdy z nas może podarować innym trochę dobra!
Panie z biblioteki
Popularne wpisy
JADŁOSPIS & KOSZT OBIADU ZA CZERWIEC 2026
2 czerwca 2026






















