Wybory na Władze Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia za nami
Opublikowane 6 października 2025
0
30
W środę 1 października uczniowie klas IV-VIII wybrali nowe Władze Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia!
Przewodniczącym SU został Jakub Piątek z kl. VI b, zaś Zastępcą Przewodniczącego jego koleżanka z klasy, Zuzanna Fortuna 
Rzecznikiem Praw Ucznia został ponownie p. Maciej Rogowski 
Nowym Władzom SU życzymy samych sukcesów ! 
Wybory w sposób mistrzowski przeprowadziły następujące uczennice: Emilia Dudek, Oliwia Podwojewska, Julia Rojek i Lena Zabrocka z kl. VIII a oraz Lena Bebak i Marcelina Czaja z kl. VIII b. Dzięki zaangażowaniu dziewcząt nasi uczniowie po raz kolejny mogli wziąć udział w uroczystej lekcji demokracji, za co serdecznie dziękujemy!
Paweł Piekart
Popularne wpisy
JADŁOSPIS & KOSZT OBIADU ZA CZERWIEC 2026
2 czerwca 2026



























































