Wycieczka klas trzecich do ZOO w Jantarze
Opublikowane 2 października 2025
0
15
Październik rozpoczął się pięknym, słonecznym dniem
Klasy trzecie wybrały się na jesienną wycieczkę do mini ZOO w Jantarze 



Przyjemny spacer wśród zwierząt, karmienie ich marchewką i spotkanie z białym misiem częstującym gości cukierkami było wspaniałym przeżyciem, jednak największą atrakcją okazały się urocze kapibary 
Pogoda zachęcała do nadmorskich spacerów, zatem udaliśmy się do Stegny, gdzie poszukiwaliśmy muszelek i korzystaliśmy z wyjątkowej aury 

Finałem naszej wyprawy był wyczekiwany przez uczniów zakup pamiątek
Wspaniała wyprawa w cudowną pogodę- bardzo udany dzień 
Katarzyna Wiedeńska
Popularne wpisy
JADŁOSPIS & KOSZT OBIADU ZA CZERWIEC 2026
2 czerwca 2026


































